facebook instagram linkedin youtube excel

Anot Plastik

Anot, 1982 yılında endüstriyel otomasyon alanında faaliyete başlamış olup, 1996 yılında ikinci şirketi ile plastik parça üretimi alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde Anot Makina Kalıp Plastik ve Anot Elektrik Elektronik Otomasyon grup şirketleri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

2000 yılında artan talepler doğrultusunda Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınarak, 1000 m2 kapalı alan ile üretim kapasitesi arttırılmıştır. 2002 yılında ise kendi kalıp üretim makina parkını kurmuştur. 2012 yılında da 1250 m2 ’lik ek üretim binası devreye girmiş olup toplamda 2.250 m2 alanda üretim yapmaktadır. 16.000 m2 ilave fabrika binası 2020 yılında, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete geçmiştir.

Yatırımlar sonunda plastik parça üretimi ile birlikte, plastik enjeksiyon kalıbı ve özel makina imalatı projelerinde de faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Beyaz eşya başta olmak üzere havacılık, otomotiv, makina, elektronik, elektrik, hırdavat ve mobilya sektörleri için plastik parça üretimi yapılmakta, talepler doğrultusunda kendi bünyemizde tampon baskı işlemi yapılmaktadır. Ayrıca isteğe göre ürettiğimiz parçalara kaplama ve boyama işlemleri de yapılmaktadır.

Müşterilerimizin kendi ürünleri dışında, elektrik ve beyaz eşya grubunda tasarımları firmamıza ait olan kendi ürünlerimizde mevcuttur. Beyaz eşya grubunda (ocak, fırın, davlumbaz) kullanılabilecek ürün grupları bünyemizde bulunmaktadır. (düğme, ayak, conta, ayna, kulp, buton vb.)

Müşterilerimizin ihtiyaçları olan plastik enjeksiyon kalıpları dizayn edilerek CNC makineler ile kalıp üretimi yapılmaktadır.