facebook instagram linkedin youtube excel

Değerlerimiz

Dürüst

Anot değerlerimizin temel taşını oluşturan en önemli değer dürüstlüktür. İş yaptığımız ve herhangi bir nedenle ilişkili olduğumuz, çalışanlarımız da dahil olmak üzere, her tarafa karşı doğrulukla ve dürüstlükle hareket ederiz. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız arasında karşılıklı olarak yürüttüğümüz bu ilkemiz ile güvene dayalı ilişkiler oluştururuz.


Güvenilir

Biz sadece müşterilerimizle karşılıklı güvene verdiğimiz önemi değil tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimizde de aynı hassasiyette davranmaktayız. Tüm faaliyetlerimizde güven için şeffaf ve hesap verebilir olmak yönetim anlayışımızın yapı taşlarından biridir.


Saygılı

Anot olarak saygımızı önce doğaya ve çevreye karşı tüm sorumluluklarımızı yerine getirerek korumaktayız. Bize emanet edilen kaynakları sorumlu bir biçimde kullanırız. Yönetim işleyişi olarak her bir bireyin hak ve değerlerine saygı gösteririz. Çalışanlarımızın kendi içlerinde olan saygıyı iş ilişkilerinde de sunduklarından emin olarak hareket ederiz.


Sorumluluk Sahibi

Tüm iş süreçlerimizde etik kurallarımıza bağlı olarak hareket ederiz. İşlerin verilen sürede teslimatından iş sürecinin nasıl ilerlediği, kaynak kullanımına kadar tüm aşamaların doğru yapıldığından emin oluruz.


Uyumlu

Yeni fikirlere ve sürekli öğrenmeye önem verir değişimlere uyum sağlarız. Ayrıca şirket içerisinde çalışanlarımızın birbirleri ile uyumlu olmasının mutluluk getireceğine inandığımız ve bu mutluluğun iş ilişkilerine de yansıyacağını düşündüğümüz için çalışan uyumuna önem veririz.


Planlı

Her attığımız adımı önceden planlarız. Başarı için planlı olmanın gücüne inanır bu tüm işleyişimize yansıtırız.


Ekibe Bağlı

Çalışanlarımız ile birlikte daha güçlü olduğumuzu biliriz. Ekip başarılarını kişisel başarıların önünde tutarak yükümlülüklerimizin yerine getirilmesinde birbirimize güveniriz. Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak, çözümcü yaklaşarak, birbirimize güvenerek, farklılıklarımızla bir olarak birlikte başarırız.


İletişime Açık

Bilgi ve fikir alışverişlerinin başarı için öneminin farkındayız. Açık fikirli yöneticiler ve çalışanlar ile gerek iş ilişkilerinde gerekse çalışanların kendi aralarındaki iletişimlerinin açık olması Anot için her zaman önemli olmuştur.

Değerlerimiz