facebook instagram linkedin youtube excel

Üretim

Anot, uzman mühendis ve teknisyen kadrosu ile müşterilerinin gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek, projelere uygun çözümler üretmektedir. Şirket, üretim tesislerinin kablolama, enerjilendirme, makinaların enerji beslemesi konularında gerçekleştirdiği projeler için AG Panolarını, fabrika üretim prosesinde iletişimi ve makinelerin yönetimini sağlayan Otomasyon Panolarını, motorları kumanda eden Sürücü Panolarını, MCC Panolarını ve Kumanda Panolarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda, bina otomasyon sistemlerinde kullanılacak, Siemens, EAE, PanelMaster, Phoenix Contact gibi alanında lider markaların ürünlerini kullanarak ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak MCC panelleri üretmektedir.

Pano üretimi ile ilgili mühendislik, tasarım, projelendirme ve elektromontaj süreçlerinin tümünde 40 yıllık tecrübe ile entegre sanayi tesisleri, entegre sağlık tesisleri, alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, rezidanslar, oteller, veri merkezleri ve daha birçok alanda ürettiği yüksek kalitede çözümleri ile hizmet vermektedir.

Kalitenin ve müşteri memnuniyetinin gücüne inanan Anot, ayrıca yüksek mühendislik becerileriyle proje ve gereksinimlere özel fabrika enerji donanım ve kablolama hizmeti vererek prestijli projelere ayrıca imza atmaktadır.

Tüm pano projelendirme, üretim ve montaj aşamaları Anot bünyesinde yapılıp müşterilere teslim edilmektedir. Teslimat sonrası kurulum için uzman teknisyen kadrosu ile kurulum ve teslimat sonrası oluşabilecek arızalar için teknik destek vermektedir.

Üretim