facebook instagram linkedin youtube excel

Taahhütlerimiz

DOĞAYA VE ÇEVREYE DUYARLIYIZ

Yüksek kalitedeki ürünlerimizin; üretim, parça işleme, kurulum, sevkiyat gibi tüm süreçlerinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini kendimize rehber olarak aldık.

Tüm Anot ailesinin özel günlerinde fidan bağışlarında bulunarak geleceğin ormanlarını inşa ederek bizden sonraki nesillere nefes alan bir dünya bırakabilmeyi hayal ediyoruz.

Olumsuz çevresel etkilerin önlenmesi veya hafifletilmesi ile çevrenin korunmasına özen gösteriyoruz. Tüm çalışanlarımıza bu bilinci aktarıyoruz.

Çevresel performansın arttırılması için geri dönüşüm atıklarının ayrıştırılarak kullanılmasına özen gösteriyoruz.

Çevresel etkilerin, yaşam döngüsü içerisinde istem dışı şekilde artmasını önleyebilecek bir yaşam döngüsü yaklaşımı kullanarak, kuruluşun ürün ve hizmetlerinin; tasarımının, imalatının, dağıtımının, tüketiminin ve elden çıkarılmasının kontrol edilmesi veya etkilemesi,

Kuruluşun pazardaki pozisyonunu güçlendiren çevresel olarak sağlam alternatiflerin sonuçları olabilecek finansal ve operasyonel faydalar sağlanması,


ÇALIŞANLARIN ANOT’DA GELİŞİMİNİ ÖNEMSİYORUZ

Anot ailesi olarak tüm çalışanlarımıza sürekliliği olan eğitim ve gelişim süreçleri oluşturmak öncelikli görevimizdir. Bu nedenle ekiplerimizdeki eğitim ihtiyaç analizleri büyük bir titizlikle belirli zaman aralıklarında yapılır, bu analizlere göre aylık-yıllık eğitim planları oluşturulur. Aynı zamanda çalışanların talep ettiği eğitim, seminer, kurs, kongre ce konferanslar değerlendirilir ve planlamalara dahil edilir.

Tüm çalışanlarımız için planladığımız eğitim süreçleri; iç eğitim, dış eğitim ve online eğitim şeklindedir. Bu eğitimler ile amacımız çalışanların bilgi ve becerilerini arttırarak kurum içi faydayı en üst seviyede tutmaktır.


TEKNOLOJİYİ ANOT’DA KEŞFEDİYORUZ

Üretimde ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerde endüstri 4.0’ı yakından takip ediyoruz ve tüm iç ve dış projelerimizde hayata geçiriyoruz.


ÇOÇUK İŞÇİ ÇALIŞTIRMIYORUZ

Anot olarak 18 yaşının altında personel istihdamı sağlamıyoruz. Çocuk işçi çalıştırılmasına karşın net bir duruş sergilemekle beraber iş ilişkilerimizi kurarken de bu detaya özen göstererek ilerliyoruz.


KADINLARIN ÜRETİMDEKİ İSTİHDAMINI ARTTIRIYORUZ

Kadınların toplumumuzdaki değerini ve önemini biliyor, kadın erkek eşitliğini kurum kültürümüzde de yansıtıyoruz. Sektörümüz firmalarına oranla %48 kadın çalışanlarımız ile bu yolda büyüyerek yürümeye devam ediyoruz.


ETİK KURALLARA BAĞLILYIZ

Yaptığımız her işin doğru ve ilk seferinde yapılmasına önem verir, sunduğumuz hizmetin kalitesinden önce kendimiz emin oluruz.

Müşterilerimiz ile aramızdaki iş ilişkilerinin temeli olan güven değerlerimizin ayrılmayan en önemli parçasıdır. Bu güvenin gelişmesi ve devam için tüm ahlaki ve etik kurallar özenle uygulanmaktadır.

Sorumluluğumuzda olan projelerimizde kaynakların verimli kullanımına özenle dikkat edilir. Belirlenen süre ve bütçe doğrultusunda iş teslimi yapılır.

Yasalara, yönetmeliklere ve sözleşmelere sadık kalarak işin gerekliliğini eksiksiz ve hatasız karşılarız.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde performans takibi yapıp memnuniyeti üst düzeye çıkarırız.

İşverenlerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz ile uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayalı iş birliği kurar, ilişkilerimizde saygı ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi geleceğe taşımayı taahhüt ederiz.